658nm 20 mw örgüsü 62.5/125um FC/APC Kırmızı Fiber Lazer Modülü 12VDC UPS 1 m Jumper

Stok durumu: Stokta var

Yeni ürün

Sosyal medyada paylaşın

Ürün Açıklaması
658nm 20 mw örgüsü 62.5/125um FC/APC Kırmızı Fiber Lazer Modülü 12VDC UPS 1 m Jumper
Özelliği:
Soğutucu için ilave daha uzun ve stabler çalışma performansı
Sürücü ile TTL dahil
Özellikler:
Giriş gerilimi: 12VDC (sürücü dahil)
Dalga boyu: 658nm
Çıkış:> 20 mw
LD çalışma akım 25 KHz
Çalışma sıcaklığı:-10-+ 60 santigrat
Paket: bir fiber lazer + 12 v sürücü
Not:
Değil bir el lazer,
Giriş 12 v güç akım 50-100ma olduğunu değil, acturally ld çalışma akımı
Modüller test ve çıkış güç göndermeden önce lazer güç metre ile ölçülür.
Karşılaştırmak etmeyiniz güç ile bu bir bir hiçbiri-ölçülen lazer.
Eğer şüphe çıkış, lazer alınan var lütfen tarafından kontrol lazer güç metre.
Herhangi bir sorun varsa, lütfen bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. Biz en kısa sürede sorunu çözecektir.
Besram Hizmet
Ipuçları alış
Ürün açıklaması okuyunuz, veri sayfası veya önce kılavuzu ürünleri kullanarak. Eğer emin değilseniz, lütfen mesaj yoluyla bize ulaşın veya e-posta ile bize. Biz en kısa sürede size yardımcı olacaktır.

Etiketler: Ucuz 658nm 20 mw örgüsü 62.5/125um FC/APC Kırmızı Fiber Lazer Modülü 12VDC UPS 1 m Jumper, Yüksek Kalite 658nm 20 mw örgüsü 62.5/125um FC/APC Kırmızı Fiber Lazer Modülü 12VDC UPS 1 m Jumper, Çin Ağaç işleme Makineleri Parçaları Tedarikçiler

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
Marka Adı laserland

Bir değerlendirme yazın

658nm 20 mw örgüsü 62.5/125um FC/APC Kırmızı Fiber Lazer Modülü 12VDC UPS 1 m Jumper

658nm 20 mw örgüsü 62.5/125um FC/APC Kırmızı Fiber Lazer Modülü 12VDC UPS 1 m Jumper

Bir değerlendirme yazın

Şunlar da hoşunuza gidebilir